İta Turizm Organizasyon

ITA TUR olarak 2010 yılından bu yana kurumsal ve bireysel turlar düzenliyor, size ve ihtiyaçlarınıza özel geliştirdiğimiz kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümlerimizle keyifle seyahat etmenizi sağlıyoruz...

TURLAR

POPÜLER TURLAR

Her bütçeye uygun tur seçeneklerimiz, ekonomik tur paketlerimiz ve otel seçeneklerimizle uygun ödeme koşulları hizmetinizdeyiz...

KALİTE ve ÇEŞİTLİLİK

HİZMETLERİMİZ

Kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümlerimizle keyifle seyahat etmenizi sağlıyoruz...

Fuar Turları
Kurumsal Turlar
Rezervasyon Hizmetleri
Vize Takibi
Transfer Hizmetleri
Tercüman Temini

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi için...

Bizi Arayın: +90 216 347 45 25

TÜM ALANLARDA FUAR DENEYIMI

YURTDIŞI FUARLARI

İTA TUR’da geniş ürün yelpazemizle tüm ülkeler için otel ve uçak rezervasyonu yapma imkanı sunarken, kaliteyi ve üstün hizmet anlayışını en uygun koşullarda size sunuyoruz.

Haşim Tuluk

Değerli Çözüm Ortağımız İTA, 2010 yılından günümüze gerek yurt içi gerekse yurt dışı seyahat ve organizasyonlarımızda, yoğun seyahat tempomuzda bizlere vermiş olduğunuz destek ve daha önemlisi seyahatlerimizde ulaşım, rehberlik ve konaklama konusundaki endişelerimizde kendimizi huzur ve güvenli hissettirdiğiniz için Orcan ailesi olarak teşekkür ederiz.

Haşim Tuluk Or-Can Lng - Yönetim Kurulu Üyesi
Ayten Nayır

İTA Turizm ailesi, her zaman güler yüzlü ve yardım sever personel kadrosu ile en iyi tedarikçilerimiz arasında olmuştur. Kendilerine vermiş oldukları kaliteli hizmetten dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ayten Nayır EMES AŞ - İhracat Müdürü
Bülent Birer

2012 den bu yana seyahatlerimizin tamamını ITA Turizmin profesyonel ekibiyle organize ediyoruz. Rezervasyondan, muhasebe aşamasına kadar sunduğunuz sorunsuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Bülent Birer Orient Çeviri Hizmetleri - Genel Müdür
  • Hasanpaşa Mah.Uzunçayır Cad. Şehit Er Bülent Altınsoy Sok. Dinç İş Merkezi No:4/1 Hasanpaşa/KADIKÖY-İSTANBUL

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

İLETİŞİM